Welcome Guest, please login or register.
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: GÖREVDE YÜKSELME SINAVI  (Okunma Sayısı 6158 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
pala
Üye
*

Teşekkür 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #20 : 01 Mart 2012, 13:14:19 »

Eskişehir İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü görevde yükselme sınavı ESOGÜ' de yarın yapılacak. Darısı diğer il müdürlüklerinin başına
reklam buraya
evren
Üye
*

Teşekkür 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #21 : 01 Mart 2012, 14:55:05 »

eskişehiri tebrik ediyorum darısı diğer il müdürlüklerin başına herkese başarılar...
adem
Yeni Üye

Teşekkür 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #22 : 03 Mart 2012, 22:40:04 »

eskişehiri tebrik ediyorum darısı diğer il müdürlüklerin başına herkese başarılar...
Ağustos da yönetmelik çıktı.Tekirdağ gibi bir iki il sınvlarını yaptı.Atamalarınıda yaptılar.Bazı iller ilana bile çıkmadı. Bazı iller ise ilana çıktı ancak sınav yapmamak için türlü bahaneler üretti. İl müdürlüklerini taşra teşkilatı olrak görmeyen ve sınavda hiçbir fonksiyonu olmayan Başkanlığa topu atılar.Başkanlık ta 26 ocak' a kadar illerde, sınavlara başvuran adayların sayısını istedi.Ve eğitek le görüşmeler yapıyor. Ama bü güne kadar sınavın akıbeti ile ilgili hiçbir açıklama yapılmadı.Şaibe olur korkusuyla sınavın Başkanlık Kanalıyla yapılması için Başkanlığı devreye sokmaya çalışan Müdürlükler, Sınavın %60 lık kısmı için soruları soruları hazırlayıp Başkanlığa göndermeleri gerektiği ne göre ozaman şaibe olmayacakmı? İşin dahada kötüsü şaibe korkusu da bir şaibe değilmi?  Anlayacağınız iş başka bahara kaldı.Ve sonuç olarak Başkanlık sınavları iller yapsın derse Müdürlükler ozaman topu kime atacak merak ediyorum.
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: